Dovanos idėja – rankų darbo keramikinis puodelis

Puodelis - MYLIU širdelės

Progų švęsti mums artimus žmones niekada nebus per daug. Kalėdos, gimtadieniai, Valentino diena ir daugybė kitų švenčių,- tai laikas, kai galime parodyti dėmesį ir nustebinti mylimus žmones. Žinoma, gausybė progų kartais priverčia išsisemti ir pritrūkstame dovanų idėjų. Jei ieškote originalios, praktiškos ir laikui nepavaldžios dovanos – keramikiniai puodeliai yra tiesiog tobulas pasirinkimas!

Pastaruoju metu lietuviška keramika susilaukia vis daugiau dėmesio. Žmonės vertina rankų darbą bei jo kuriamą išliekamąją vertę. Tai nėra masinės gamybos produktas, kurį turi kiekvienas, todėl pasirinkę tokią dovanos idėją būsite originalūs ir neabejotinai nustebinsite jums artimą žmogų. Clay poetry  rankų darbo puodeliai išsiskiria savo unikaliu dizainu, formomis ir estetika, tad jei ieškote dovanos idėjos, mes turime jums ką pasiūlyti.

Puodelis mylimam žmogui

Rankų darbo keramikinis puodelis - raudonos 3D širdelės
Rankų darbo keramikinis puodelis – raudonos 3D širdelės

Įkvėptos Valentino dienos sukūrėme širdelių kolekciją, kuri alsuoja meile. Nuo itin minimalistinių dizainų iki 3D širdelių bei užrašų MYLIU. Tai dovana, kuri primins apie meilę antrai pusei, mamai, o galbūt net sau? Pasirinkimų mūsų elektroninėje parduotuvėje yra išties daug, na o jei jūsų norimas dizainas išparduotas, drąsiai susisiekite su mumis el. paštu ar IG, nes norimą puodelį galime pagaminti išties greitai.

 

Puodeliai šypsenėlės

Puodelis - yellow smile
Puodelis – yellow smile

Greičiausiai jau pastebėjote, jog mūsų puodeliai yra įkvėpti emocijų. Nėra nieko geriau nei pradėti rytą nuo šypsenos, na o šie puodeliai neabejotinai tai užtikrins. Moliniai puodeliai su šypsenėlėmis yra ko ne pati universaliausia dovana, nes tinka ne tik artimiems žmonėms, bet ir kolegoms. Pripažinkime, jog mielas ir patogus kavos puodelis yra ta dovana, kuria žmogus naudosis kiekvieną dieną, na o tai geriausias įvertinimas. Rinkitės iš begalės skirtingų dizainų, kurie atitinka jūsų norimą estetiką. Šypsenėlių pasirinkimas prasideda nuo pieštų veidukų iki 3D paveikslėlių, na o naujausias pasirinkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje – klasikiniai Smiley face, kurie tikrai nepaliks abejingų. Visos šypsenos pieštos ranka, tad kiekvienas puodelis kavai bus išskirtinis.

Puodelis - rausvi 3D veidukai
Puodelis – rausvi 3D veidukai

Puodeliai su užrašais

rausvos širdelės MYLIU
rausvos širdelės MYLIU

Minimalistinės estetikos gerbėjams taip pat turime dovanos idėją. Tai puodeliai su užrašais, padedantys transliuoti norimą žinutę. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kelių tipų užrašus:

Įspaudai – tai į molį įspaustos raidės, kurios gali būti bespalvės arba paryškintos norima spalva. Dažniausiai tokio tipo puodelius kuriame su minimaliais dizainais, pavyzdžiui širdelėmis arba tiesiog spalva paryškiname raides.

Puodelis - myliu
Puodelis – myliu

Užrašas teptuku – tai ryškesnis užrašas, kuris labiausiai atsiskleidžia kai frazė ir vieno ar kelių žodžių. Puodelis MYLIU, I LOVE YOU – puikūs to pavyzdžiai.

Užrašas keramikiniu pieštuku

rankų darbo puodelis - what about No
rankų darbo puodelis – what about No

Tai daugiausiai dėmesio sulaukęs pasirinkimas, kuris nepaliks abejingų. Tai minimalistinės ir „undone“ estetikos pavyzdys, kuris atrodo be galo originaliai. Šie keramikiniai puodeliai atrodo puošti paprastu pieštuku, tačiau viskas gerokai sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Iškepę puodelis pirmuoju kepimu, naudojame specialų keramikai skirtą pieštuką, kuris leidžia piešti ant puodelio lyg paprastu pieštuku. Vėliau molinis puodelis yra glazūruojamas ir galutiniame rezultate jūs turite užrašą, kuris atspindi jūsų nuotaiką. BE YOUR OWN SUGAR DADDY, CUTE BUT WORKAHOLIC – tai tik keli pavyzdžiai, ką galime įgyvendinti. Nustebinkite savo geriausią draugę išskirtiniu puodeliu, kuris padės jai jaustis girl boss.

Rankų darbo keramikinis puodelis - your own sugar daddy.
Rankų darbo keramikinis puodelis – your own sugar daddy.

Puodeliai su užrašais išsiskiria tuo, jog galime pagaminti tokį, užrašą, kokio norite būtent jūs. Galbūt ieškote dovanos nuotakai? Mamai? O galbūt turite jums svarbią frazę? Mes galime jums padėti susikurti savo originalų puodelį, tad jei neradote jums patinkančio varianto – parašykite mums ir kartu rasime sprendimą!

Šiais laikais nustebinti žmones darosi vis sunkiau. Regis, visi turime tai, ko reikia ar bet jau galime įsigyti. Būtent dėl šios priežasties lietuviška keramika yra tas pasirinkimas, kuris nepaliks abejingų ir padės nustebinti jums artimą žmogų.

2 atsiliepimai apie “Dovanos idėja – rankų darbo keramikinis puodelis

  1. Ping: Rankų darbo keramikos dirbiniai | ClayPoetry.lt

  2. Ping: Rankų darbo puodelio gamyba | ClayPoetry.lt

Komentarai išjungti.